سلامت, همه موضوعات

عوارض واکسن

عوارض خطرناک واکسن

تغییرات ژنتیکی،عقیم سازی،لخته خونی،سکته مغزی،سکته قلبی،ایجاد آلرژی،مشکلات ریوی و گوارشی و پوستی،فلج،کوری،سقط جنین،تشنج،سرطان،ضعف سیستم ایمنی،کوچک شدن آلت.مشکلات روحی و روانی،بی دین شدن و … زامبی و در نهایت مرگ

تا این لحظه طبق گزارش های داشمندان و اندیشمندان و پزشکان و بیماران گزارش شده است عوارض بالا ذکر شده است،اگر شما هم عوارضی را مشاهده یا تجربه کرده این اطلا دهید.

چرا باید واکسنی بزنیم که تاثیری در پیشگیری نداشته و تولید کننده های آنها هم هیچ تضمینی نمی کنند.

بنظر شما نقش داروهای بی اثر و مخرب #رمدسیویر و #فاویپراویر در این مسأله چقدر بوده است ؟!

چرا هزینه‌های درمانی در یکسال اخیر ۶۱۲ هزار نفر را به زیر خط فقر کشانده است،هم پول مردم را میگیرند و هم جانشان را.

چرا ۴۰ درصد فوتی های کرونا در تهران هستند، آیا پروتکلهای درمانی و پیشگیری معکوس عمل می کنند ؟!

♨️ اروپا سندرم گیلن باره را به فهرست عوارض جانبی واکسن کرونای استرازنکا اضافه کرد.

چرا من واکسن نخواهم زد:

۱. تولیدکنندگان واکسن در برابر هرگونه مشکلات و عوارض ناشی از واکسنها مصونیت قانونی دارند (پاسخگو نیستند و مسئولیتی نمی‌پذیرند).

تنها صنعتی در جهان که در برابر آسیبها و مرگ و میر ناشی از محصولاتشان هیچ مسئولیتی قبول نمی‌کند، صنعت تولید واکسن است (از خودتان بپرسید چرا؟) یعنی به لحاظ قانونی نمی‌توان از تولیدکنندگان واکسن شکایت کرد. پس اگر مسئولیت و پاسخگویی وجود ندارد، اعتمادی هم نباید وجود داشته باشد.

۲. گذشته و تاریخ غیر شفاف این شرکتهای تولیدکننده واکسن: برخی تا قبل از کووید هرگز واکسنی به بازار ارائه نکرده بودند، مانند مدرنا و جانسون اند جانسون. برخی اعمال مجرمانه داشته‌اند مانند استرازنکا و فایزر؛ و برخی هر دو، مانند جانسون اند جانسون. سه شرکت از شرکتهای نام برده شده قبلا به دلیل عوارض و آسیبهای محصولات دیگری غیر از واکسن مورد شکایت قرار گرفته‌اند و دانسته و آگاهانه محصولاتی را عرضه کرده‌اند که به جان مردم آسیب رسانده است.

۳. تاریخچه پر از شکست و فضاحت این شرکتها از جمله آسیب رساندن به نوزادان و کودکان و حتی حیوانات بسیاری طی آزمایشات (که در متن اصلی شرح داده شده است).

۴. فقدان اطلاعات درباره مسائل مهم. این شرکتها بسیاری اطلاعات حیاتی را ندارند و یا در اختیار سازمانها و عموم مردم قرار نداده‌اند، از جمله، تأثیر واکسنها بر میزان انتقال و سرایت کووید، تأثیر واکسنها بر میزان مرگ و میر ناشی از کووید، و مقدار زمان حفاظت در برابر کووید، و اطلاعات دیگری که اصولا و منطقا و طبق شیوه علمی باید واضح و روشن در اختیار عموم مردم قرار بگیرد.

۵. هیچ دسترسی به اطلاعات خام آزمایشات و تریال‌ها وجود ندارد.

۶. واکسنها هیچ تست و آزمایش ایمنی و سلامت در بلندمدت را پشت سر نگذاشته‌اند و مشخص نیست عوارض و اثرشان در بلندمدت چه باشد.

۷. عدم وجود «رضایت آگاهانه»: آنچه عموم مردم نمی‌دانند این است که این واکسنها در مرحله آزمایش هستند، و هر فردی که این واکسنها را تزریق کند بخشی از این آزمایشها است. یعنی به شما می‌گویند این واکسن به شما ایمنی خواهد داد، اما حقیقت این است که صرفا یک آزمایش روی شما انجام می‌شود.

۸. عدم گزارش کامل مرگ و میر ناشی از واکسنها و سانسور اخبار مربوط به عوارض منفی که خودش بسیار گویا و معنی‌دار است.

۹. واکسنها نه از انتقال کووید جلوگیری می‌کنند و نه از ابتلا به کووید. بله، اگر غیر از این بود به واکسینه شدگان نمی‌گفتند باز هم باید فاصله اجتماعی را رعایت کنید و ماسک بزنید. پس سؤالی که ایجاد می‌شود این است که فایده این واکسنها چیست؟

۱۰. مردم پس از دریافت واکسن به کووید مبتلا می‌شوند! فقط و فقط در یک نمونه، از ۳۵ راهبه که در کنتاکی واکسن دریافت کرده بودند، هشتاد درصدشان کووید گرفتند و دو نفرشان مردند!

در متن اصلی موارد بیشتری ذکر شده و برای هر مورد مثالها و مستنداتی ارائه شده که چنانچه مایل باشید می‌توانید مطالعه کنید. هرچند همین چند مورد کافی است تا متوجه شویم داستان از چه قرار است.

 

قوی بودن سیستم ایمنی بدن

به سیستم ایمنی بدن خود اعتماد کنید؛ سیستم ایمنی بدن انسان 10 به توان 10 (1010) سلول ایمنی حرفه‌ای دارد؛ سیستم ایمنی بعد از کشف ویروس، چند روزی به تولید لشکر تخصصی برای مقابله می‌پردازد و بعد به این ویروس حمله می‌کند. انسان سالم با رعایت موارد درمانی ساده، به‌راحتی درمان می‌شود.


مرگ ۳۲۰۰۰ نفر فقط در در برزیل پس از تزریق واکسن‌های فایزر، آسترازنکا و بایونتک طی پنج ماه گذشته!


ژاپن اعلام کرده در یک دسته از واکسن‌های مدرنا در این کشور ذرات خارجی آلاینده مشاهده شده و به همین دلیل تزریق بیش از ۱.۵ میلیون دز واکسن مدرنا را متوقف کرده.

بیشتر بیمارن جدید از افراد واکسینه شده هستند و بیشتر فوتی ها نیز از واکسن زده ها می باشد.

متاسفانه گزارش های مردمی حاکی از مرگ واکسینه شده ها دارد جنگ بیلوژیک صحت دارد.

گزارشات مردمی حاکی از کشتار به وسیله درمان ها غلط طب مدرن دارد در صورتی که طب سنتی و اسلامی برای پیشگیری و درمان راهکار های ارزان قیمتی دارد.

مثل بخور جوش شیرین

نمک دریا

داروی امام کاظم علیه السلام

رعایت پروتوکل های طب اسلامی


مقاله و مطالعه علمی انستیتو سالک در مورد سمی بودن پروتئین سنبله و ایجاد بیماری زایی این پروتئین در تمام بدن انسان : 👇

The novel coronavirus’ spike protein plays additional key role in illness

مه اختصاصی به سی دی سی (برای ارائه اسناد وجود کووید 19 و استخراج و خالص سازی آن) : 👇
https://www.fluoridefreepeel.ca/wp-content/uploads/2021/06/CDC-FOIA-request-response-no-records-SARS-COV-2-purification.pdf

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *